Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

350 МКД

Големина: 36

Град: Велес

Материјали: svila

Ознаки: crveno

1
0

Fustanot e oblecen ednas za na svadba go nosev. Boja:Praska boja Fustanot odnapred e kratok a odnazad e dold i ima potstava

Додадено: 11.2.2014 Прегледи: 738

Marijastojanova

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

41