Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан

Фустан

380 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: црн

0
0

Гламурозен фустан преубав е со коцка е во средината се носи околу вратот без прекорамки е за повозрасни мене ми е ептен голем за него треба да имаш гради поголеми јас неам баш така да на која и се свиѓа нека повели. Цената е 500 денари

Додадено: 19.2.2014 Прегледи: 435

IvanaDodevska

8
5

Членот го следат

7

Членот ги следи

1