Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто палто розево ново
палто розево ново
палто розево ново

палто розево ново

800 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ново

2
0

Палтото е растеглвиво и се прилагодува на телото, со едно копче под градите, копчето е во форма на цвет, бојата е розева, купено е од странство, НОВО необлечено

Додадено: 26.2.2014 Прегледи: 486

PetkoskaMaja

9
1

Членот го следат

7

Членот ги следи

8