Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Деним **300**Тексас јакна XL
**300**Тексас јакна XL
**300**Тексас јакна XL **300**Тексас јакна XL **300**Тексас јакна XL

**300**Тексас јакна XL

500 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: teksas jakna јакна тексас

5
0

- Ја купив од Германија ама остана неизносена затоа што имам уште една, многу е квалитетна и ја платив негде 25 евра на попуст http://www.authentic-style.de/en/labels.html - ако некој сака подетално димензии слободно пишете ми

Додадено: 3.3.2014 Прегледи: 581

SofijaDory

41
0

Членот го следат

130

Членот ги следи

159