Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Спортско Розева јакничка Terra nova
Розева јакничка Terra nova
Розева јакничка Terra nova

Розева јакничка Terra nova

350 МКД

Големина: S

Град: Скопје

0
0

Пролетна јакничка, тенка со нежно розова боја. Број S

Додадено: 6.3.2014 Прегледи: 387

FrosyG

33
3

Членот го следат

46

Членот ги следи

60