Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Little black dress
Little black dress Little black dress Little black dress

Little black dress

ПРОДАДЕНО

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: муслин памук со ликра

Ознаки: секси ново црно

15
1

Прекрасен секси црн фустан, со многу убаво деколте и мрежа во делот над градите, на горниот дел од грбот, како и кај половината.. преубаво стои на средно високи и слаби девојчиња, а и на девојки со облини, ја истакнува сексапилноста.. ;) ново е, ниту еднаш не е облечено, затоа Ве молам БЕЗ РАЗМЕНИ!

Додадено: 12.3.2014 Прегледи: 2382

kitten84

81
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

1