Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Страдивариус фустанче
Страдивариус фустанче
Страдивариус фустанче Страдивариус фустанче

Страдивариус фустанче

400 МКД

Град: Струмица

0
0

Големина S/M ,немав прилика да го носам,па подолго време стои во плакарот.Со хеланки би изгледало убаво,малце е пократок

Додадено: 25.3.2014 Прегледи: 491

Dra555

12
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

20