Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан HIT LETNO FUSTANCE po SUPER CENA od 900den NOVO!
HIT LETNO FUSTANCE po SUPER CENA od 900den NOVO!
HIT LETNO FUSTANCE po SUPER CENA od 900den NOVO!

HIT LETNO FUSTANCE po SUPER CENA od 900den NOVO!

900 МКД

Град: Тетово

Материјали: pamuk i cipka

Ознаки: ima i vo zemjeni boi portokalovo krem vo linii zolto

11
0

Pamucno fustance prijatno za letnite denovi, super leten izgled za sekoja devojka! Gi ima site golemini

Додадено: 5.7.2012 Прегледи: 1894

JULIEtetovo

1
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

3