Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Reserved блуза
Reserved блуза
Reserved блуза Reserved блуза Reserved блуза

Reserved блуза

350 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: блуза пролетна

4
0

Пролетна бела блуза со чипка на горниот дел и две декоративни врвки.На долниот дел има ластик.

Додадено: 9.5.2014 Прегледи: 651

TheGirl19

49
2

Членот го следат

173

Членот ги следи

66