Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги Нов уникатен свечен фустан
Нов уникатен свечен фустан
Нов уникатен свечен фустан Нов уникатен свечен фустан

Нов уникатен свечен фустан

1400 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ново свечено

17
3

Футанот го купив денес, од Наф Наф, за свечена прилика, но уште денес се заљубив во друг.. :) И овај е прекрасен, на тело уште поубаво стои. Толку е купен, со етикета е нов, толку и го давам.

Додадено: 14.5.2014 Прегледи: 2053

xLeonaX

10
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

50