Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Широки Панталони за на плажа
Панталони за на плажа
Панталони за на плажа Панталони за на плажа Панталони за на плажа

Панталони за на плажа

100 МКД

Град: Гевгелија

Материјали: памук

Ознаки: штосно

2
0

Штосни панталони за на плажа. Се врзуваат напред и назад. Носени се но одлично сочувани. Величината им е универзална, собира од XS - XXL:)

Додадено: 14.7.2012 Прегледи: 967

Drdorka

41
0

Членот го следат

100

Членот ги следи

45