Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кремаво Пончо
Кремаво Пончо

Кремаво Пончо

250 МКД

Големина: M

Град: Велес

Материјали: памук

2
0

Меко и удобно кремаво пончо, има реси на рабовите и големи копчиња на вратот, по желба можат да се закопчат нагоре и така изггледа уште поубаво.

Додадено: 16.6.2014 Прегледи: 486

miamia

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

4