Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dolg unikaten fustan
Dolg unikaten fustan Dolg unikaten fustan Dolg unikaten fustan

Dolg unikaten fustan

490 МКД или размени

Големина: M

Град: Прилеп

Ознаки: екстравагантен

1
0

Fustanot e vo krem boja so goren mrezest sloj na kos.Nosen e samo ednas na koktel zabava mnogu kratko

Додадено: 20.7.2012 Прегледи: 1654

LadyKimK

39
1

Членот го следат

105

Членот ги следи

150