Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Letna maicka
Letna maicka Letna maicka Letna maicka

Letna maicka

100 МКД

Град: Гевгелија

Материјали: polyester pamuk

Ознаки: sareno

0
0

Letna pamucna maicka ,lesen materijal za nosenje ,velicina XS no odgovara i na M,jas nosam M-L velicina i tocna mi e.

Додадено: 7.8.2014 Прегледи: 132

Jacika

5
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

9