Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Капри , Фармерки НОВИ летни панталони 3/4 Skinny Capry
НОВИ летни панталони 3/4 Skinny Capry
НОВИ летни панталони 3/4 Skinny Capry НОВИ летни панталони 3/4 Skinny Capry НОВИ летни панталони 3/4 Skinny Capry НОВИ летни панталони 3/4 Skinny Capry НОВИ летни панталони 3/4 Skinny Capry

НОВИ летни панталони 3/4 Skinny Capry

400 МКД

Големина: XS

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: капри нови тексас

1
0

Нови панталони до под колена (3/4) од темен тексас донесени од Hong Kong, бројчето е 24, одговара на XS. Сигурно многу убаво стојат, штета што неможам ни да ги пробам :)

Додадено: 12.8.2014 Прегледи: 322

ellena12

26
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

2