Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Џемпер Kayla Itsines workout gudies ЕФТИНО
Kayla Itsines workout gudies ЕФТИНО
Kayla Itsines workout gudies ЕФТИНО Kayla Itsines workout gudies ЕФТИНО Kayla Itsines workout gudies ЕФТИНО Kayla Itsines workout gudies ЕФТИНО

Kayla Itsines workout gudies ЕФТИНО

250 МКД

Град: Охрид

10
0

Водич за тело од соништата на познатата Kayla Itsines, кој гарантира совршено тело за само 12 недели. Водичот содржи план со вежби за секој ден плус со него гратис оди и водичот за исхрана. Двата водичи ги добивате по симболична цена, откако ќе платите на е-маил ќе ви ги пратам во пдф формат. Има вкупно 160 страници и истите се купени за 120 долари http://www.kaylaitsines.com.au/guides слободно пишете ми ќе се договориме

Додадено: 1.9.2014 Прегледи: 1507

cvete9

3
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1