Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka Kaputce
Bershka Kaputce Bershka Kaputce

Bershka Kaputce

500 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Ознаки: капут

4
0

Preubav kaput kafen nosen e ama e mnogu zacuvan :) broj S

Додадено: 9.9.2014 Прегледи: 502

viktorija159

25
1

Членот го следат

122

Членот ги следи

0