Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Долна облека Маички , Гаќи НОВ комплет - Маичка и килоти
НОВ комплет - Маичка и килоти
НОВ комплет - Маичка и килоти НОВ комплет - Маичка и килоти НОВ комплет - Маичка и килоти

НОВ комплет - Маичка и килоти

300 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: маичка чипка долна облека бели килоти

Ознаки: маичка килоти долна облека чипка маичка и килоти

2
0

Бели чипкани маичка и килоти. Ги добив на подарок но не ми одговараат. НОВИ

Додадено: 16.9.2014 Прегледи: 486

miamia005

2
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

35