Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто сако црвено лен
сако црвено лен
сако црвено лен

сако црвено лен

250 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: лен

Ознаки: црвено лен

3
0

Сако од лен, убава црвена боја, купено од Кара..бр. 40

Додадено: 19.10.2014 Прегледи: 296

anapan

98
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

159