Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна kozno crno kratko jaknice
kozno crno kratko jaknice
kozno crno kratko jaknice kozno crno kratko jaknice

kozno crno kratko jaknice

490 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: malku noseno

3
0

Kratko malku noseno crno jaknice eko koza od onie sto se kako guzvani, menes mi e malku kratko a na nekoj sigurno key mu se dopadne.

Додадено: 20.10.2014 Прегледи: 542

ketrina

5
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

14