Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Здолниште Долго Црна сукња со бели детали
Црна сукња со бели детали
Црна сукња со бели детали Црна сукња со бели детали

Црна сукња со бели детали

300 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: вискоза

Ознаки: сукња долга црна

2
0

Црна долга сукња со бели детали, со висок струк. и напред со копчиња, од лесен материјал. Број. М/L

Додадено: 7.8.2012 Прегледи: 541

fashionable

5
0

Членот го следат

50

Членот ги следи

28