Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна NAMALENO Jacket!!!
NAMALENO Jacket!!!
NAMALENO Jacket!!! NAMALENO Jacket!!! NAMALENO Jacket!!! NAMALENO Jacket!!! NAMALENO Jacket!!!

NAMALENO Jacket!!!

600 МКД

Големина: S

Град: Битола

2
0

Preksrasno crveno kratko palto...Mnogu ubavo stoi :) Kupeno od Amerika i e marka relativity...Golemina S-M.Prekrasen matrijal mek koj topli vo vnatresnata strana...Noseno samo nekolku pati

Додадено: 15.11.2014 Прегледи: 269

maartinaa

1
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2