Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kaput
Kaput Kaput Kaput Kaput Kaput

Kaput

550 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: kariran

Ознаки: kaput

5
0

Kaputot e socuvan,ne mn nosen,crno-bel kao kariran.br L.sredna dolzina do pod kolkovite,so kolan.

Додадено: 18.11.2014 Прегледи: 553

SandraDonev

2
2

Членот го следат

25

Членот ги следи

8