Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кожна топол кожњак
топол кожњак
топол кожњак топол кожњак топол кожњак топол кожњак

топол кожњак

ПРОДАДЕНО

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: ново

1
0

Јакничкава е претопла, преубаво стои и модерна. Носена е краток период бидејќи мене ми е малку широка, одговара за l а може и xl . Купена е од Грција 48 евра, ја продавам за 900 ден поради тоа што има мала маана која не е ни приметлива и може лесно да се отстрани, на работ на едниот ракав ја имам малку поткачено, ќе видите подетално на слика.

Додадено: 19.11.2014 Прегледи: 496

sugarbaby

36
2

Членот го следат

123

Членот ги следи

43