Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки mango boyfriends nancy jeans popust
mango boyfriends nancy jeans popust
mango boyfriends nancy jeans popust mango boyfriends nancy jeans popust

mango boyfriends nancy jeans popust

890 МКД

Големина: 36

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: 0000

Ознаки: mango novi farmerki

11
1

Novi ne obleceni uste stojat so etiketa kupeni se 2.999 den br 36 razgledajte gi podetalno na : http://shop.mango.com/MK/p0/women/clothing/jeans/boyfriend-nancy-jeans/?id=33073007_TM&n=1&s=prendas.tejanos&ident=0__0_1416588774047&ts=1416588774047 od 1990 den na popust za 890

Додадено: 21.11.2014 Прегледи: 616

roxrox

18
9

Членот го следат

443

Членот ги следи

0