Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тренерки Nike
Тренерки Nike

Тренерки Nike

500 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: памук

1
0

Не се облечени ниту еднаш,величината е L,бидејки се бели малку се проѕираат,надоле се пошироки

Додадено: 6.12.2014 Прегледи: 217

GordeVelkovska

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

19