Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pletena bluza
Pletena bluza Pletena bluza

Pletena bluza

350 МКД

Град: Скопје

Ознаки: pletena crno sivo

0
0

Od Teranova, nosena no socuvana, moze i kako tunika da se nosi, golemina s/m

Додадено: 19.12.2014 Прегледи: 216

LelaBart

99
2

Членот го следат

148

Членот ги следи

49