Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
VASIDORA bolero
VASIDORA bolero VASIDORA bolero

VASIDORA bolero

ПРОДАДЕНО

Град: Македонска Каменица

Материјали: poliester pamuk

Ознаки: teget crveno

3
0

moderna teget crvena kombinacija ,poliester so pamuk...br.42,novo niednas neoblecno......pozadi e prozirno crveno

Додадено: 31.1.2015 Прегледи: 481

AnetaStojcevska

48
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

12