Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stradivarius suknja mornarska
Stradivarius suknja mornarska Stradivarius suknja mornarska Stradivarius suknja mornarska

Stradivarius suknja mornarska

ПРОДАДЕНО

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: elastin debel

Ознаки: novo

11
0

Nova ne e nosena mn e kvalitetna megutoa mene mi e mala.Lani kupena niednas nosena.Cenata i bese 1390 ...mn e ubava i moderna.Velicina L moze i na M

Додадено: 1.2.2015 Прегледи: 399

Sweet27

363
0

Членот го следат

422

Членот ги следи

276