Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сако/болеро
Сако/болеро Сако/болеро

Сако/болеро

400 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: памук

Ознаки: златно црно

1
0

Црно кратко сако (болеро) со златни детали Зачувано, малку носено, како ново.

Додадено: 7.2.2015 Прегледи: 215

emily23

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

6