Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Деним Тексас јакна Levis
Тексас јакна Levis
Тексас јакна Levis Тексас јакна Levis Тексас јакна Levis

Тексас јакна Levis

350 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: тексас

5
0

Машка црна јакна. Нова со етикета. Кратка е и е многу фраерска.

Додадено: 15.2.2015 Прегледи: 671

tedyrhcp

0
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

0