Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Две преубави туники за 500 денари
Две преубави туники за 500 денари
Две преубави туники за 500 денари Две преубави туники за 500 денари

Две преубави туники за 500 денари

500 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: ликра памук

Ознаки: сиво анимал принт

4
0

Пролетно есенска туника е идеална комбинација за вечерно излегување и дневна шема. Туниките не се носени воопшто, стандард се и одговараат на S, M, L. Доколку сте заинтересирани за една, тогаш цената е 300 денари. Тел за контакт: 075266920 Лице: Марија

Додадено: 23.2.2015 Прегледи: 337

Calypso

7
3

Членот го следат

39

Членот ги следи

10