Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
komplet
komplet komplet

komplet

699 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: svila viskoza zorzet

Ознаки: roze ciklama

1
0

kompetot e pretstaven vo prethodnite sliki znaci moze i oddelno a moze i vo komplet.moze i posebno ke bide 350 pantaloni i koshula 400 denari

Додадено: 29.8.2012 Прегледи: 940

marina

5
1

Членот го следат

24

Членот ги следи

4