Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Здолниште Мини НАМАЛЕНО 200ден Pull&Bear здолнште
НАМАЛЕНО 200ден Pull&Bear здолнште
НАМАЛЕНО 200ден Pull&Bear здолнште НАМАЛЕНО 200ден Pull&Bear здолнште НАМАЛЕНО 200ден Pull&Bear здолнште НАМАЛЕНО 200ден Pull&Bear здолнште

НАМАЛЕНО 200ден Pull&Bear здолнште

399 МКД

Големина: M

Град: Велес

Материјали: памук

1
0

Не можам да ви објаснам какви добри комбинации имам правено со него, таква убава наситена темно сина (electric blue) боја. Големина М. Се носи со малку повисок струк и е ептен шизичко.

Додадено: 10.3.2015 Прегледи: 420

fashonel

69
2

Членот го следат

96

Членот ги следи

36