Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustance
Fustance

Fustance

200 МКД

Големина: XL

Град: Велес

Ознаки: novo

0
0

Fustance na edna ramka,crno so zlatni svetki prskano,nikogas ne obleceno,kupeno od Vasidora,marka Vasidora.

Додадено: 20.3.2015 Прегледи: 223

Marijaveles87

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

19