Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Преубаво фустанче "Васидора"
Преубаво фустанче
Преубаво фустанче Преубаво фустанче

Преубаво фустанче "Васидора"

950 МКД

Град: Тетово

Материјали: светкав тенок плиш

Ознаки: свечено и впечатливо

1
0

Свежо, младешко, свечено фустанче во впечатлива боја со светки. Удобно иако ја прати линијата на телото..Преубаво е, но баш дека е впечатливо не би сакала да го носам повеќе од двапати.

Додадено: 18.4.2015 Прегледи: 323

Nellakaramela

0
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

8