Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Тексас јакна
Тексас јакна
Тексас јакна Тексас јакна

Тексас јакна

450 МКД

Големина: 38

Град: Куманово

Материјали: тексас

1
0

Многу убава тексас јакна С но одговара и на М како широчка е за С, купена е од членка од сајтот но не ми се погоди(голема ми е) и никогаш не ја облеков се гледа на сликите добро сочувана е, многу малку носена ... со постава е, ракавите се завратуваат (за цена може да се договориме)

Додадено: 28.4.2015 Прегледи: 273

Schism

12
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

16