Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Тиркизно чипкано блузе
Тиркизно чипкано блузе
Тиркизно чипкано блузе Тиркизно чипкано блузе Тиркизно чипкано блузе

Тиркизно чипкано блузе

ПРОДАДЕНО

Град: Битола

5
0

Тиркизно чипкано блузе, може да се носи и со рамбовчето и без. Стандард големина, што значи одговара на M и S.

Додадено: 5.5.2015 Прегледи: 207

babygirl20

2
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

18