Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани *600*Crven svecen fustan
*600*Crven svecen fustan
*600*Crven svecen fustan *600*Crven svecen fustan *600*Crven svecen fustan

*600*Crven svecen fustan

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: saten

Ознаки: crven svecen fustan

2
0

samo ednas oblecen za nova godina,odgovara na M/L ,prikriva nedostatoci,nemora da se nosi gradnik ima korpi samiot fustan

Додадено: 12.5.2015 Прегледи: 645

EliPopovska

67
0

Членот го следат

109

Членот ги следи

4