Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Џемпер Долги , Со копчиња , Кардиган Широк црн џемпер краток со широки ракави
Широк црн џемпер краток со широки ракави
Широк црн џемпер краток со широки ракави Широк црн џемпер краток со широки ракави

Широк црн џемпер краток со широки ракави

200 МКД

Град: Куманово

Материјали: спандекс вискоза

Ознаки: убава блуза crna bluza црна

0
0

Специфичен, црн џемпер, краток со широки бет ракави. Многу убаво стои со ролка или кошулка во поладните денови и со маичка во пролетните и во раните летни денови. Користен е, но одлично сочуван, без недостатоци. Големина стандардна Должина на ракав од вратот 82см Ширина на половината 40см Ширина на најдолу 33см Должина на задна страна 59см Должина на предна страна 46см Состав 77% вискоза, 23% спандекс

Додадено: 20.5.2015 Прегледи: 764

Gagilina

39
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

4