Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан , Мини % NOVO Teksas fustance S/M moze i razmena
% NOVO Teksas  fustance S/M moze i razmena
% NOVO Teksas  fustance S/M moze i razmena % NOVO Teksas  fustance S/M moze i razmena

% NOVO Teksas fustance S/M moze i razmena

499 МКД

Големина: M

Град: Кочани

Материјали: teksas

Ознаки: fustan teksas nov vel.s/m leten

0
0

Teksas fustance.***moze i razmena za 600den. Vel.S/M . Jako ocigledno zosto se prodava,malo e. Povelete dimenzii Sirina od pod edna pazuva do druga 40-45cm. Dolzina od pod edna pazuva do dole,bez vrvkite - 66cm. Extra kvalitet. Na ramki na vrzuvanje so gol grb.

Додадено: 6.6.2015 Прегледи: 482

garderoba5

175
0

Членот го следат

110

Членот ги следи

80