Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан

Фустан

280 МКД

Големина: S

Град: Битола

Материјали: памук

Ознаки: кафеаво тигрест модерен совршено крем

10
0

Прекрасно кратко фустанче, може да се направат најразлични комбинации, одлично за топлите денови, но исто така и за вечерни комбинации. Ќе ви заштеди пари и време за размислување на комбинации а сепак ќе изгледате одлично. Неколку пати е облечено и е во совшена состојба Величина : S

Додадено: 10.6.2015 Прегледи: 406

Anabela55

11
0

Членот го следат

41

Членот ги следи

53