Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек WE_RE Тексас елек
WE_RE Тексас елек
WE_RE Тексас елек WE_RE Тексас елек WE_RE Тексас елек WE_RE Тексас елек

WE_RE Тексас елек

1000 МКД

Големина: 36

Град: Струмица

Материјали: нитни кожа вез тексас

Ознаки: вез нитни детал од кожа тексас

0
0

Елекот е фантастичен,можете да го ностите врз кошули,маици,блузи,едноставно се вклопува во сите комбинации,штета голема што ми е мал

Додадено: 12.6.2015 Прегледи: 350

SonjaPefkev

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1