Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шорцеви
Шорцеви Шорцеви Шорцеви

Шорцеви

950 МКД

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ново

5
0

Нов модел, штотуку купен од продавниците на Bershka. Bez zamena !

Додадено: 12.6.2015 Прегледи: 195

IvanaVelkova

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0