Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза
Блуза Блуза Блуза

Блуза

180 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: памук

Ознаки: блуза сиво црвено мачка

0
0

Прекрасна блуза, во одлична состојба Величина :S/M

Додадено: 22.6.2015 Прегледи: 131

Anabela55

11
0

Членот го следат

41

Членот ги следи

53