Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pull & Bear летно фустанче
Pull & Bear летно фустанче Pull & Bear летно фустанче Pull & Bear летно фустанче Pull & Bear летно фустанче

Pull & Bear летно фустанче

ПРОДАДЕНО

Бренд: pull and bear

Град: Велес

Материјали: нн

Ознаки: шарено цветно фустанче фустан

23
0

Памучно фустанче од Pull&Bear, цветно, со отвор на грб, памучно. Облечено два пати буквално. Цена фиксна. (последната фотографија е од блогерка од интернет)

Додадено: 29.7.2015 Прегледи: 1205

LenorBlue

82
0

Членот го следат

170

Членот ги следи

206