Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Корсет Чипкан корсет со етикета
Чипкан корсет со етикета
Чипкан корсет со етикета Чипкан корсет со етикета Чипкан корсет со етикета Чипкан корсет со етикета Чипкан корсет со етикета

Чипкан корсет со етикета

690 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: памук

Ознаки: корсет

5
0

Корсетот е нов со етикета со значи не е носен Го продавам бидејќи ми е мал во градите Без размени цената е фиксна бидејќи е дупло поскапо платен

Додадено: 19.8.2015 Прегледи: 908

caliope

17
1

Членот го следат

58

Членот ги следи

39