Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки одлично нова тексас фармерка
одлично нова тексас фармерка
одлично нова тексас фармерка одлично нова тексас фармерка одлично нова тексас фармерка

одлично нова тексас фармерка

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: памук еластичен

Ознаки: тексас

0
0

тексас фармерка одлично сочувана димензии ширина на струкот 80 см ширина кук 100 см должина 95 см,растегливи комплет со кошулка 350 ден

Додадено: 25.8.2015 Прегледи: 147

miratae123

12
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

54