Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bermudi vel.L
Bermudi vel.L

Bermudi vel.L

150 МКД

Големина: L

Град: Кочани

Материјали: pamuk

Ознаки: bermudi m/l beli vel.40/2

1
0

Pamucni bermudi vel.L Na polovinata so gisrok lastik. Prijatni za nosenje. Najmnogu do vel.42.

Додадено: 8.9.2015 Прегледи: 170

garderoba5

179
0

Членот го следат

122

Членот ги следи

84