Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Шорцеви шорцеви Stradivarius
шорцеви Stradivarius
шорцеви Stradivarius шорцеви Stradivarius

шорцеви Stradivarius

300 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Ознаки: шорцеви сукња црни преклоп

7
0

Шорцеви кои во предниот дел имаат преклоп и изгледаат како сукња. Величина L.

Додадено: 10.9.2015 Прегледи: 226

borzaya

1
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

10